قیمت های سایت به دلیل نوسانات ارزی به روز نیست، لطفا تماس بگیرید.
به دلیل نوسانات ارزی قبل از خرید تماس بگیرید تماس با ما

شارژ کارتریج چیست و چگونه انجام میشود؟

کارتریج چیست؟

منبع تامین رنگ در چاپگرها بسته به نوع چاپگر تونر یا کارتریج نامیده می‌شود چاپگرهای جوهر افشان به وسیله پاشیدن قطرات ریز جوهر روی یک صفحه کاغذ از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد، باعث به وجود آوردن تصاویر سیاه و سفید و رنگی در حد کیفیت مناسب می‌شود.

رنگ‌های اصلی در چاپگرهای جوهر افشان، به سه رنگ اصلی تقسیم می‌شود: cyan(آبی)، magenta (قرمز) و‌ (yellow) زرد که به همراه آن‌ها یک رنگ سیاه نیز وجود دارد که برای تولید تصویر با رنگ مشکی به کار می‌رود.

 

بعضی از چاپگرهای جوهرافشان، از ترکیب سه رنگ اصلی، رنگ مشکیِ مرکبی به وجود می‌آورند که برای نوشتن متن چندان مناسب نیست و رنگ آن به صورت مشکی متمایل به سبز یا آبی می‌باشد.

در سری قدیم چاپگرهای جوهرافشان، کارتریج‌های سه رنگ اصلی به یکدیگر متصل بودند و در صورت تمام شدن یکی از رنگ‌ها شما مجبور به تعویض هر سه رنگ بودید.

در دستگاه های کپی و پرینتر رنگی که دارای کارتریج هستند، از چهار رنگ استفاده می شود که مشکی، زرد، قرمز و آبی می باشد.

برای شارژ این قبیل از کارتریج ها هم میتوان از تونر شارژ های رنگی مخصوص دستگاه های کپی و پرینتر استفاده کرد.

قطعات مورد استفاده در سرویس کارتریج :

قطعات و مواد مصرفی همچون چیپست، تونر، درام، بلید، دکتر بلید، مگنت ، جوهر، و سایر قطعات پرینتر و دستگاه کپی است که با توجه به کارتریج دستگاه در صورت نیاز می توان هر کدام یک از این قطعات را تعویض کرد.

با توجه به این که فرتاک پرینتر تمامی این قطعات را در فروشگاه خود دارا می باشد می تواند از طریق منو فروشگاه به تمامی کالاها دسترسی داشته باشید.

شما همکاران گرامی میتوانید شارژ کارتریج های خود را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارتریج های شارژ شده ی خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

 

نظرات و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید

پاسخ دهید

This will close in 10 seconds

فرتاک پرینتر
Logo
موارد مقایسه
  • Total (0)
مقایسه
0
تماس بگیرید: 02188593086
سبد خرید